Witaj!

powitanieChciałabym aby ten blog opowiadał o bardzo ważnych dla mnie sprawach przez pryzmat codziennych drobiazgów. Rzeczy, które wydają się być błahe mogą mieć i mają ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, jakości życia, radości z niego. Są to okruszki, które wpływają także na dobro innych ludzi i przyszłych pokoleń. Razem mamy mnóstwo do zrobienia!

Opowiadanie o swojej codzienności nie sprawiałoby mi frajdy, gdyby nie fakt, że do wielu z tych tematów i rozwiązań dojrzewałam dłuższy czas lub dochodziłam metodą prób i błędów. Brakowało mi w sieci i wciąż brakuje ekologicznych inspiracji, pomysłów jak radzić sobie z otaczającą rzeczywistością by nam to wyszło na zdrowie. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Moja zielona droga zaczęła się z przymusu (powodem była astma, o której pewnie nie raz jeszcze wspomnę) a okazała się niezwykłym i najbardziej rozwijającym doświadczeniem ostatnich lat. Doświadczeniem, które wpłynęło na sposób myślenia i kazało mi szukać wciąż nowej wiedzy oraz na sposób bycia (wiedzę tą trzeba było stosować dzień po dniu). Astma dzięki Bogu została pokonana a wraz z tym przyszła świadomość jak bardzo wszyscy potrzebujemy zmian w swoim życiu. O tych zmianach możesz tu poczytać:)