oddaj stare okulary

Właśnie zbliża się koniec akcji „okulary dla Syberii” i w ostatniej chwili zgromadziłam nasze zbiory rodzinne, spakowałam, dziś wysyłam. Akcja opisana jest TUTAJ.
Jeśli stare okulary zalegają i w Waszych domach a nie wiecie co z nimi zrobić- przyłączcie się koniecznie!
IMG_0151
Okularnicą zostałam jakieś piętnaście lat temu i mimo że nie zmieniam oprawek specjalnie często a dwie pary okularów zdarzyło mi się zwyczajnie zgubić, i tak w szufladzie miałam kilka starych, rezerwowych par. W połączeniu z zasobami rodziców uzbieraliśmy ich tyle, że warto wysłać paczkę.
Wszystkie oprawki umyłam wodą z mydłem, wysuszyłam, szkła przetarłam spirytusem, żeby unicestwić wszelkie ślady użytkowania.
IMG_0155
Nie wszystkie są niestety w stanie idealnym, ale liczę na to, że zostaną jakoś wykorzystane. Spakowałam też rezerwowe szkła (już dla mnie za słabe, chlip, chlip…). Każdą sztukę owinęłam folią bąbelkową, żeby były bezpieczne w podróży do Krosna koło Poznania.
IMG_0160
IMG_0165
Adres wysyłki znajdziecie na końcu artykułu opisującego akcję.
Jeżeli nie zdążycie załapać się na „okulary dla Syberii” to jest jeszcze jedna zbiórka, tym razem okularków z filtrami UV o TUTAJ. Warto zrobić porządki w szufladach!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


× 5 = dwadzieścia pięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation