Witaj!

powitanieChciałabym aby ten blog opowiadał o bardzo ważnych dla mnie sprawach przez pryzmat codziennych drobiazgów. Rzeczy, które wydają się być błahe mogą mieć i mają ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, jakości życia, radości z niego. Są to okruszki, które wpływają także na dobro innych ludzi i przyszłych pokoleń. Razem mamy mnóstwo do zrobienia!

Opowiadanie o swojej codzienności nie sprawiałoby mi frajdy, gdyby nie fakt, że do wielu z tych tematów i rozwiązań dojrzewałam dłuższy czas lub dochodziłam metodą prób i błędów. Brakowało mi w sieci i wciąż brakuje ekologicznych inspiracji, pomysłów jak radzić sobie z otaczającą rzeczywistością by nam to wyszło na zdrowie. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Moja zielona droga zaczęła się z przymusu (powodem była astma, o której pewnie nie raz jeszcze wspomnę) a okazała się niezwykłym i najbardziej rozwijającym doświadczeniem ostatnich lat. Doświadczeniem, które wpłynęło na sposób myślenia i kazało mi szukać wciąż nowej wiedzy oraz na sposób bycia (wiedzę tą trzeba było stosować dzień po dniu). Astma dzięki Bogu została pokonana a wraz z tym przyszła świadomość jak bardzo wszyscy potrzebujemy zmian w swoim życiu. O tych zmianach możesz tu poczytać:)

6 Thoughts on “Witaj!

  1. Wspaniały pomysł! Najpierw inspirowałaś mnie swoimi lalami, ale ten blog wydaje mi się jeszcze ciekawszy! Będę zaglądać!

  2. Jak tu ładnie, pastelowo, przejrzyście i czysto. Uwielbiam takie miejsca! Będę stałym gościem :) Pozdrawiam!

  3. Wspaniały blog, tematyka, którą poruszasz … super! Ja również jestem na etapie odkrywania lepszych, zdrowych rozwiązań dla siebie i otoczenia. Problem pożywienia, kosmicznej ilości chemii i wielkiego zanieczyszcenia jest równie mi bliski. Bardzo mocno zaangażowałam się w to aby zmieniać swoje nawyki i „odkrywać” prawdę, której trzeba szukać. Niestety wiele osób uważa takie podejście za przesade, ale myślę, że idziemy na przód. Cieszę się, że rozpoczęłaś pisanie takiego bloga ;)
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 3 = dziesięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation